PORADNIA LEKARZA POZ – PRZYCHODNIA W LISZKACH

Lekarze

Kamila Kostrzewa – spec .med. Rodzinnej,  Zastępca Dyrektora ds. Medycznych
Anna Stalony- Dobrzańska – spec. chorób wewnętrznych
Agata Galka-Kunysz – spec. chorób wewnętrznych
Marzena Hnatowska – Midura – spec. chorób wewnętrznych
Monika Łączyńska – spec. chorób wewnętrznych, spec. diabetologii
Katarzyna Banach –  spec. med. rodzinnej, spec. medycyny pracy
Joanna Fenikowska – lekarz POZ
Marcin Filipek – lekarz POZ
Anna Błażejewska-Baran – lekarz
Ryszard Mika – spec. med. ogólnej
Paweł Sawicki – spec. chorób wewnętrznych, spec. pulmonolog

 

Anna Król – Zdechlikiewicz – spec. pediatrii, spec. chorób płuc dzieci
Matylda Wójcik – spec. pediatrii
Paulina Nowak – spec. med. rodzinnej
Małgorzata Lipiarz – spec. med. rodzinnej

 

Pielęgniarki i położne

Marzena Czak – mgr pielęgniarstwa – Pielęgniarka koordynująca w SPZOZ
Krystyna Kowal – lic. pielęgniarstwa
Anna Wlazło – lic. pielęgniarstwa
Małgorzata Cyganik – spec. w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego
Stanisława Wilk – st. piel.
Andrzej Wolano – lic. pielęgniarstwa, piel. w środowisku nauczania i wychowania
Rafał Wydmański – lic. pielęgniarstwa, piel. w środowisku nauczania i wychowania
Ewa Kowalik – st. pielęgniarka w środowisku nauczania i wychowania
Katarzyna Zielińska Kaczor – lic. położnictwa, położna POZ (środowiskowa)
Ewa Jaskiernia – spec. w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarka POZ (środowiskowa)

 

Pracownicy rejestracji

Alicja Malinowska – mgr zarządzania, Rejestratorka koordynująca w SPZOZ, Koordynator Zespołu ds. bezpieczeństwa danych  osobowych
Jolanta Mastek – rej. medyczna
Beata Para – rej. medyczna
Julia Stopa – rej. medyczna
Dorota Śliwińska – rej. medyczna

 

PORADNIA LEKARZA POZ – OŚRODEK ZDROWIA W MORAWICY

Marta Niemiec-Licha – spec. chorób wewnętrznych
Monika Zachara – spec. med. rodzinnej
Piotr Sekuła – spec. med. Rodzinnej
Cecylia Dobosz – spec. w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego
Lucyna Wąsik – lic. pielęgniarstwa
Bożena Orzechowska – lic. pielęgniarstwa, spec. pielęgniarstwa opieki paliatywnej
Katarzyna Jaskowska – lic. zarządzania, rej. medyczna

 

GABINET USG

Danuta Chmielewska – lek. spec. chorób wewnętrznych, ( badania ultrasonograficzne u dorosłych)
Tomasz Piegza – lekarz  ( badania ultrasonograficzne u dorosłych)
Agata Hałabuda – dr n. med. spec. radiolog ( badania ultrasonograficzne u dzieci)
Tomasz Dębski – lekarz (badania ultrasonograficzne u dorosłych)

 

PORADNIA STOMATOLOGICZNA

Agnieszka Szaluś – lek. stomatolog
Joanna Dudek –  lek. stomatolog
Anna Sierant-Hohendorff – lek. stomatolog
Alicja Sroka – higienistka stomatologiczna
Marta Szkarłat – asystentka stomatologiczna

 

PORADNIA GINEKOLOGICZNO – POŁOŻNICZA

Mariusz Bałajewicz – dr. n. med., spec. ginekologii – położnictwa
Andrzej Jarząbek – spec. ginekologii – położnictwa
Anna Haber –  lic. położnictwa., spec. pielęgniarstwa ginekologiczno – położniczego

Skip to content