Poradnia ogólna


izabe
Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia Praca w gabinecie Wizyty  domowe Uwagi
Lek. Barbara Żurawel PONIEDZIAŁEK 13.00 – 18.00
WTOREK 13. 00 – 18.00
PIĄTEK 13.00 – 18.00
MIKA RYSZARD
Lek.Spec. med. ogólnej
WTOREK 8.00.-13.30 13.30-16.00
ŚRODA 13.00-18 00 10.00-13.00
CZWARTEK 8.00-13.30 13.30-16.00
ŁĄCZYŃSKA MONIKA
Lek.Spec.chorób wewnętrznych
PONIEDZIAŁEK 11 00 – 17 00 -
WTOREK 8 00 – 13 00 13 00 – 14 00
ŚRODA 14:00 – 18:00
KOSTRZEWA-HERATH KAMILA
Lek.Spec.med.rodzinnej
PONIEDZIAŁEK 13.00-18.00 10.25 – 13.00
WTOREK 8.00 – 13.00 13.00 – 15.25
ŚRODA 8.00 – 13.00 13.00 – 15.25
CZWARTEK 8.00 – 13.00 13.00 – 15.25
PIĄTEK 8.00 – 13.00 13.00 – 15.35
BANACH KATARZYNA
Lek.Spec.med.rodzinnej
PONIEDZIAŁEK 8.30 - 11.00
WTOREK 8.30 - 13.00 13.30 - 14.30
ŚRODA 8.30 - 13.00 13.00 - 14.30
CZWARTEK 8.30 - 13.00 13.00 -14.30
PIĄTEK 8.30 - 13.00 13.00 - 14.30
SAWICKI PAWEŁ
Spec. chorób wewnętrznych
Spec. pulmonolog
CZWARTEK 15.30 – 18.00 - -
PIĄTEK 15.30 – 18.00 -
KOWALSKI KAMIL
Lek. spec. chorób wewnętrznych
ŚRODA 8.00 – 14.00 14.00 – 15.00 -
CZWARTEK 8.00 - 18.00 14.00 - 15.00 -
PIĄTEK 8.00 - 14.00 14.00 - 15.00 -
STUGLIK-JANCZY EWA
Lekarz
WTOREK 16.00 - 18.00
JANCZY MATEUSZ
Lekarz
Nieobecny 23.09.19-30.09.19
PONIEDZIAŁEK 16.00 - 18.00
PIĄTEK 16.00 - 18.00 - -
STALONY – DOBRZAŃSKA ANNA
Lek.Spec.chorób wewnętrznych
nieobecna 09.09.19-20.09.19
PONIEDZIAŁEK 8.00 – 15.00 15.00 – 16.30
WTOREK 13.00 – 18.00 12.00 – 13.00
ŚRODA 13.00 – 18.00 12.00 – 13.00
CZWARTEK 8.00 -13.30 14.00 – 15.00
PIĄTEK 8.00 – 12.30 12.30 - 13.00
AGATA KUNYSZ – GAŁKA
Lek.Spec.chorób wewnętrznych
Nieobecna 28.09.19-10.09.19
PONIEDZIAŁEK 8.00 - 12.00 -
WTOREK 8.00 – 12.00 -
ŚRODA 14.00 – 18.00 -
CZWARTEK 8.00 – 12.00 -
MARZENA HNATOWSKA-MIDURA
Lek.spec. chorób wewnętrznych
nieobecna 16.09.19-20.09.19
PONIEDZIAŁEK 8.00 - 13.00 -
WTOREK 8.00 – 13.00 -
ŚRODA 14.00 – 18.00 -
PIĄTEK 8.00 – 13.00 -
KOWALIK ROBERT
Lek. spec.pediatra
Lek. spec.med.ratunkowej
PIĄTEK 13.00 – 18.00 -
PIOTR SEKUŁA
Lekarz
PIĄTEK 8.00 – 18.00 -


Poradnia dziecka zdrowego


Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia PUNKT SZCZEPIEŃ Uwagi
WÓJCIK MATYLDA
Lek.med.
ŚRODA 8.00 – 14.00
NOWAK PAULINA
Lek.Spec.med.rodz.
PONIEDZIAŁEK 10.00 – 16.00
CZWARTEK 8.00 – 14.00
NOBIS MARTYNA
Lek.spec.pediatrii
Nieobecna 10.09.19
WTOREK 13.00 – 18.00 -
STOCKDALE IZABELA
Lekarz
ŚRODA 15.00 – 18.00 -
JURKIEWICZ MAŁGORZATA
Lek.spec.pediatrii

nieobecna
CZWARTEK 14.00 – 18.00
Król - Zdechlikiewicz Anna
Lek. Spec. pediatrii
Lek. spec. chorób płuc dzieci
PIĄTEK 8.00 - 12.00


Poradnia dziecka chorego


Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia Godziny pracy w gabinecie Wizyty domowe Uwagi
Król - Zdechlikiewicz Anna
Lek. Spec. pediatrii
Lek. Spec. chorób płuc dzieci
PONIEDZIAŁEK 8.00 - 12.00
CZWARTEK 8.00 – 12.00
PIĄTEK - 12.00 – 13.00
JURKIEWICZ MAŁGORZATA
Lek. Spec. pediatrii
PONIEDZIAŁEK 13.00 - 18.00
WTOREK 8.00 – 13.00 13.00 - 14.00
ŚRODA 8.00 – 13.00
NOBIS MARTYNA
Lek. Spec. pediatrii
Nieobecna 09.09.19-13.09.19
PONIEDZIAŁEK 8.00 - 13.00 13.00 - 14.00
ŚRODA 13.00 – 18.00 12.00 - 13.00
PIĄTEK 13.00 - 18.00
WÓJCIK MATYLDA
LekARZ
WTOREK 14.00 - 18.00
CZWARTEK 12.30 – 18.00
PIĄTEK 8.00 - 13.00
BANACH KATARZYNA
Lekarz
PONIEDZIAŁEK - 16.00-18.00


Poradnia stomatologiczna



Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia Godziny pracy w gabinecie Wizyty domowe Uwagi
Agnieszka Szaluś
Lek. Stom.
WTOREK 12.00 – 18.00 -
CZWARTEK 7.00 – 13.00
PIĄTEK 13.00 – 16.00 -
Małgorzata Palmąka-Bubula
Lek. Stom.
ŚRODA 7.00 – 16.00 -
Tomasz Piekarczyk
Lek. Stom.
PONIEDZIAŁEK 8.00 – 18.00 -
PIĄTEK 7.00 – 10.00
Anna Sierant-Hohendorff (NIEOBECNA)
Lek. Stom.
- - -


Poradnia ginekologiczno-położnicza



Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia Praca w gabinecie Uwagi
Agata Urbańska
Lek. spec. ginekolog-położnik
WTOREK 8.00 – 12.00 -
PIĄTEK 8.00 – 12.00
Andrzej Jarząbek
Lek. spec. gin. poł.
PONIEDZIAŁEK 14.00 - 17.00 -
ŚRODA 9.00 – 14.00
Paweł Orłowski
Lek. spec. gin. poł.
ŚRODA 14.00 – 20.00 -


Gabinet Położnej POZ



Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia Praca w gabinecie Uwagi
Anna Haber
Lic. poł.
PONIEDZIAŁEK 8.00 - 9.00 -
WTOREK 16.00 - 17.00
ŚRODA 8.00 – 9.00
CZWARTRK 8.00 – 9.00
PIĄTEK 14.00 – 15.00
Katarzyna Zielińska – Kaczor
Lic. poł.
PONIEDZIAŁEK 8.00 - 9.00 -
WTOREK 16.00 - 17.00
ŚRODA 8.00 – 9.00
CZWARTRK 14.00 – 15.00
PIĄTEK 16.00 – 17.00


WOZ Morawica



Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia PUNKT SZCZEPIEŃ Uwagi
Monika Zachara
Lek. spec. med. rodz.
PONIEDZIAŁEK 8.00 – 13.00 13.00 - 15.35
WTOREK 8.00 – 13.00 13.00 - 15.35
ŚRODA 13.00 – 18.00 10.25 - 15.35
CZWARTEK 8.00 – 13.00 13.00 - 15.35
PIĄTEK 8.00 – 13.00 13.00 - 15.35
Marta Niemiec-Licha
Lek. spec. chorób wewnętrznych
PONIEDZIAŁEK 13.00 – 18.00 10.25 - 13.00
WTOREK 13.00 – 18.00 10.25 - 13.00
ŚRODA 8.00 – 13.00 13.00 - 15.35
CZWARTEK 13.00 – 18.00 10.25 - 13.00
PIĄTEK 13.00 – 18.00 10.25 - 13.00
Piotr Sekuła
Lekarz
PONIEDZIAŁEK 14.00 – 18.00 -
ŚRODA 8.00 – 13.00 -
CZWARTEK 14.00 – 18.00 -


Pracownia USG



Imię i nazwisko Lekarza Dni tygodnia - Uwagi
Danuta Chmielewska
Lek.
Czwartek 16.30-18.30
Tomasz Piegza
Lek.
Sobota 8.00-15.00
Agata Hałabuda
Lek.
Poniedziałek 9.00-11.00